logo
Кои сме ние

Јаков Мебел се занимава со модерно производство и продажба на мебел.

Нашиот престап кон вашите барања е секогаш искрен,сериозен и со квалитетна работа. Квалитетот,дизајнот и пристапните цени се наша предност кои секој купувач ќе ги препознае. Со купување на мебел од нас инвестирате во квалитет за вашиот живот.Нашата посветеност и ставањето на прво место на вашите желби не донесоа до овој развој, кој во иднина се надеваме дека ќе доведе и до проширување асортиманот и зголемување на изборот на модели.

што произведуваме

Домот е онаму каде што ни припаѓа срцето. Домот е онаму каде можат да се најдат извонредните парчиња мебел. Ние се занимаваме со производство на секаков вид на мебел , нудиме голем избор на бои ,дезени и модели. Елегантни и модерни парчиња мебел со огромен избор на бои и материјали , нешто што ќе ви олесни при вашата селективност. Ние гарантираме за нашиот квалитет и со нашата сериозност и одговорна работа сигурни сме дека ќе го задоволиме секој ваш вкус и барање. Ние се грижиме до вас да стигне квалитетот , гаранцијата и комфорот пред се.

Наши проекти

51Z-h7G-yvL._AC_SY450_
Showroom-Collage-1
designer-wooden-furniture-Wewood-Portuguese-Joinery-Archi-living-D
Set of different wooden chair furniture. Collage of side and front views of wooden and chair
IMG_9366
naples-bedroom-bedroom_1024x1024
received_3332476270122952
modern-wooden-kitchen-designs
61IHLJe9VLL._AC_SL1000_
NOMON_CULTURE_CARRUSEL_FOTO_2
61aMjzm8dxL._AC_SX522_
2016-wooden-kitchen-design-13
19441226_248694715626750_635258478_n_1000x800-1000x800
1+
Завршени дизајни
1+
Проекти
1+
Локации на работа
1+
Задоволни клиенти